Patris Berisha dhe Tuna Sejdi janë prindër të një djali i cili me ose pa dashje është bërë i komentuar në media.

Kjo pasi si Patrisi ashtu edhe Tuna publikojnë foto të ndryshme me të.

Patrisi së fundmi e publikuar një foto me djalin e tij Tianin dhe shihet se ai është rritur shumë.

Dyshja duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.


Flash Lajme

Më të lexuarat