Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luanën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka postuar një foto nga vendi i punës, e është padyshim veshja e saj plot stil ajo që mori gjithë vëmendjen.


Flash Lajme

Më të lexuarat