Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj, para pak ditësh konfirmuar se janë bërë prindër.

Moderatorja solli në jetë një djalë, të cilin e ka pagëzuar Diell, ndërsa tani po kujdeset në maksimum për të.

Por, me lindjen e djalit, Arbanës i ka ndryshuar rutinës dhe shumë gjëra duhet t’i lë për një kohë tjetër, pasi duhet të fokusohet tek djali.

Në një postim, ajo tha se e kishte pritur për dy muaj librin “The Choice”, por tani nuk ka kohë ta lexojë.


Flash Lajme

Më të lexuarat