Modertorja Marina Vjollca ka marrë vëmendjen e artistit me famë botërore Dj Snake, me fotot e publikuara në Instagram.

Moderatorja shfaqej shumë sensuale, duke vendosur këmbët në plan të parë.

Dj Snake i komentoi Marinës një emoji, si për t’i thënë që ka qëlluar në shenjë.

Mirëpo Marina nuk i ktheu një përgjigje Dj të famshëm. Ky i fundit nuk ka hequr dorë dhe sot i ka komentuar sërish.

Në videon ku Marina shfaqet gjatë një seti fotografik, Dj Snake i ka komentuar një yll, koment i cili sërish ka mbetur pa përgjigje.


Flash Lajme

Më të lexuarat