Yllka Kuqi ndau imazhin e veçantë, sot në përvjetorin e 20-të me bashkëshortin.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj Astriti sot festojnë një ditë të veçantë, shkruan lajmi.net.

Ata sot e kanë përvjetorin e 20-të dhe kjo datë nuk do të mund të ishte aq e veçantë sa edhe ta kenë foshnjën e tyre në duar.

Kështu u shpreh edhe Yllka nëpërmjet një postimi të fundit.

“Prej 28.10.2000. 20 vjetori nuk ka mujt me u dok ma i mirë së bashku, dashni”, ka shkruar Yllka pranë postimit të fotografisë në llogarinë e saj në Instagram.


Flash Lajme

Më të lexuarat