Këngëtarja Edona Llalloshi është nga emrat e njohur të muzikës, që publikut i fali shumë këngë të bukura, interpretuar me zërin e saj, shkruan Kosovarja.

Këndoj në skena të mëdha festivalesh, në shumë koncerte nëpër Diasporë e gjithandej vendit.

Këngëtarja ka treguar disa herë se gjithmonë e ka pasur mbështetjen e pa kursyer të familjes. Pra, të gjithë kanë kontribuar në suksesin e këngëtares.

Në këtë foto shihet familja e Edona Llalloshit, prindërit, motrat, vëllai, fëmijët e saj e nipa dhe mbesa.


Flash Lajme

Më të lexuarat