Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Fatma Methasani, e ka festuar së fundmi ditëlindjen e 26-të, shkruan lajmi.net.

Kjo ditë u bë dyfish speciale pari pranoi propozimin për martesë nga partneri i saj, Alfio Rrotani.

https://www.instagram.com/p/CG65MBnH0KS/?utm_source=ig_embed

Fotografitë u publikuan nga i dashuri i Fatmas, Alfio, i cili tregon se moderatorja pranoi propozimin e tij.

“Ajo tha PO”, ka shkruar ai në Instagram. Kujtojmë se çifti janë bashkë prej vitesh dhe në fillim të këtij viti mirëpritën fëmijën e parë.


Flash Lajme

Më të lexuarat