Bëhet fjalë për kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij, Anita.

Të dy ata herë pas herë bëjnë dedikimi romantike, madje edhe imazhet intime nuk mungojnë.

Ishte Anita ajo që së fundi ka ndarë një fotografi ku shihet duke i dhuruar një puthje Ramushit.

“Dikur kur kemi qenë të ri”, ka shkruar Anita sipër imazhit romantik.

Ndërkohë, kujtojmë që Anita dhe Ramushi janë prindër të tre fëmijëve.


Flash Lajme

Më të lexuarat