Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Përveç Adelinës, është edhe familja e saj është shumë e komentuar në publik.

Sot, motra e saj Diana ka postuar një foto të nënës.

E nëna e Adelinës duket se po e sfidon edhe vajzën e saj me pamjen


Flash Lajme

Më të lexuarat