Çifti janë martuar para pak viteve dhe tani janë prindër të një djali, përcjell ORAinfo.

Elita dhe Gjiko tani në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë.

Ata janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Sot, Elita ka postuar një foto ku shfaqet Gjiko duke luajtur me djalin.

E këtë moment Elita nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All