Në moshë shumë të re ajo arriti të ketë suksese të mëdha në muzikë, përcjell ORAinfo.

Kida është shumë e përfolur edhe për jetën personale, por asnjëherë nuk është deklaruar për ndonjë lidhje dashurie.

Mirëpo, janë fansat ata që gjithmonë kanë aloduar në një lidhje të mundshme mes saj dhe Ukit.
Madje, një kohë u përfol se ata të dy i kishin dhënë fund lidhjes së tyre.

Por, duket se dyshja janë një raport shumë të mirë mes vete, e madje sot Kida e ka uruar atë për ditëlindje, me fjalët më ta bukura.

“Kukit” është emri me të cilin Kida e thërret këngëtarin e njohur.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All