Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luanën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet me ngjyrë pink të flokëve dhe po duket tejet bukur.


Flash Lajme

Më të lexuarat