Ka kaluar thuajse një muaj që moderatorja Arbana Osmani është bërë nënë për herë  të dytë. Ajo ka qenë shumë aktive gjatë kësaj periudhe duke treguar çdo detaj në rrjetet sociale.

Së fundmi, Arbana ka zbuluar se ka shumë neps.

Ndaj për këtë arsye i ka kërkuar ndjekësve të saj ndihmë për ta zgjidhur këtë “problem”. Ajo ka postuar fotot e disa biskotave në Instagram dhe ka treguar se nuk po ndalet dot së ngrëni.

“A ka ndonjë prej jush që bën magji dhe të heq nga nepsi këto?”, ka shkruar moderatorja.

Më tej, Arbana ka treguar se vogëlushin e saj e ushqen me qumësht gjiri, por as kjo nuk e ka ndihmuar të bjerë nga pesha.


Flash Lajme

Më të lexuarat