Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të pare dhe gjatë kësaj kohe e gjejmë shumë aktive me postime.

Së fundi ajo ka hapur një pyetësor në Instagram ku ndjekësit e saj i kanë bërë pyetje.

Në pyetjen se si reaguan prindërit e Ledrit kur morën vesh se është shtatzënë, Sara ka publikuar imazhin më të veçantë.


Flash Lajme

Më të lexuarat