Në shtëpinë e Alfios dhe Fatmës ka trokitur atmosfera e festave të fundvitit. Dyshja i ka kushtuar sot plot tre orë zbukurimit të pemës, së bashku me vogëlushin e tyre Noah.Ka qenë Alfio që ka publikuar një video në Instagram, ku ka treguar të gjithë procesin në mënyrë të përmbledhur e të përshpejtuar. “Duket pak punë, por ishin plot 3 orë”, – ka shkruar ai.

Ndërkaq, Fatma ka publikuar një tjetër video ku ajo dhe Alfio shfaqen me të birin në krahë. Vogëlushi vendos plot gëzim yllin në pemë.


Flash Lajme

Më të lexuarat