Portieri i kombëtares, Alban Hoxha ka zgjedhur formën më të ëmbël për të konfirmuar bashkëjetesën me këngëtaren, Çiljeta.

I ftuar në ‘Wake Up’ dhe i pyetur nga Ori Nebijaj se kush nga dyshja zgjohet në herët në mëngjes, Hoxha ka pohuar se zgjohej ai dhe përpiqej mos t’ia prishte gjumin të dashurës së tij.

Ky detaj ka qenë mjaft i bukur dhe me siguri shumë të tjerë e kanë xhelozuar Çiljetën për një partner si Albani, i cili ndryshe nga shumica e meshkujve të tjerë nuk ta prishin dhe ty gjumin që t’i bësh gati gjërat që i duhen, por sistemon vetë çdo gjë.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All