Ka disa ditë që në shtypin rozë qarkullon lajmi se modelja Arbenita Ismajli është shtatzënë dhe se së shpejti Fero do të bëhet baba.

Por, ky lajm nuk është i vërtetë.

Këtë e ka treguar vet Arbenita në një koment poshtë fotografisë krah të dashurit reper.

“A je shtatzënë a?”, ishte pyetja të cilës modelja iu përgjigj shkurtimisht: “Jo”.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All