Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

E sot e ka ditëlindjen kunata e saj, Neca. Për ta uruar atë, Learta ka zgjedhur fjalët me të ëmbëla.

Kujtojmë që Learta dhe Neca janë shumë të lidhura mes vete dhe pothuajse çdo herë i shohim bashkë.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All