Është roli i ‘Xhbanes’ në serialin ‘O sa mirë’ ajo që e bëri tejet të pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Xhbanen e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket si zonjë e vërtetë dhe është palltoja e bukur që mori tërë vëmendjen.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All