Adrola Dushi lirshëm mund të thuhet se rrëmben vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale, shkruan ORAinfo.

Se është njëra prej femrave më atraktive dhe më tërheqëse e dëshmon në ҫdo paraqitje të saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo ka dal nga frizerja dhe po duket tejet bukur.


Flash Lajme

Më të lexuarat