Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka postuar një video e veshur në një fustan të zi e me të cilin zbulon më shumë se që duhet.

Me këtë veshje Nora shfaqet më provokuese se kurrë.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All