E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Para pak muajve ajo është bërë nënë për herë të dytë.

E sot, në 6-mujorin e lindjes së djalit, Ryva ka postuar foton më të ëmbël të tij.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All