Fisnik Syla dhe Fjolla Morina po e shijojnë plotësisht romancën e tyre. Së fundmi, ai ka bërë sërish një dedikim romantik në rrjetet sociale, duke shpërndarë një foto ku shihet krah Fjollës teksa ka shkruar:

“Personi i parë që më vjen në mëngjes kur të zgjohem, është arsyeja ime e lumturisë.
Unë jetoj me gjysmë zemre.. sepse gjysmën tjetër e ke TI ! Je personi me zemërbardhë që kam njohur në jetën time! @fjolla.morina 🤍”-shkruan

Kujtojmë, se çifti gjithashtu kanë paralajmëruar një dasmë shumë shpejt.

https://www.instagram.com/p/CITlVL3nAbH/


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All