Është modele.

E siç duket, për fotografi, Arbenita Ismaili është në gjendje të bëjë gjithçka, shkruan Syri Kosova.

Ajo ka hedhur dy fotografi në Instagram, ku shihet se është ulur në gjunjë e është shtrirë, derisa pozoi para pasqyrës.

E veshur me të ngushta, Arbentia tregoi trupin seksi dhe vërtetoi që nuk është shtatzënë.

https://www.instagram.com/p/CITPrhEF4iM/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All