Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që percjellin çdo hap të saj.

E për ta, bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dal e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All