Në këto ditë të ftohta, baladat duket sikur ngrohin shpirtin. Për një gjë të tillë është kujdesur këngëtarja Eni Koçi dhe grupi i njohur Fisnikët.

“Lamtumirë” titullohet balada që dyshja e solli mbrëmë e që e bëri publikun menjëherë për vete.

Për tekstin e këngës është kujdesur Genc Prelvukaj bashkë me vokalistin e grupit Fisnikët, Agim Gërgurin, ndërsa është shoqëruar me kitarë nga Astrit Stafaj, shkruan KultPlus.

Videoklipi i cili vjen i punuar mjeshtërisht nga BlackFish Entertainment, na shpalos një ndër vendet më të bukura shqiptare, Gjirokastrën, dhe plazhin e bukur të Durrësit.

Ky është bashkëpunimi i parë në mes të Enit dhe grupit Fisnikët dhe rezultati të jep bindjen që ky bashkëpunim do duhet të vinte edhe më herët.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All