Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Para pak ditësh ajo u bë nënë e një djali, i cili u pagëzua me emrin Gueril.

Vazhdimisht ajo tregon dhuratat që mori pas lindjes së tij, sot ajo ka treguar se pranoi një buqetë me lule.


Flash Lajme

Më të lexuarat