Ai arriti të bëhet tejet i suksesshëm për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e tij po pëlqehen shumë, përcjell ORAinfo.

Mozzik është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas asaj muzikore.

Po aq e përfolur sa ai është edhe vajza e tij Hana.

E ajo duket se po rritet çdo ditë e më shumë.

Në imazhet që i kemi parë, Hana po bëhet një kopje e babait.


Flash Lajme

Më të lexuarat