Këngëtari i mirënjohur, Labinot Tahiri, pas udhëtimeve nëpër Evropë duket se po kalon kohën me familje, shkruan lajmi.

Labi është mjaft aktiv në rrjete sociale ku edhe publikon imazhe nga më të ndryshmet

Së fundmi ai ka publikuar një imazh me bashkëshorten e tij Hanën ku shkroi se u uron të gjithëve të jenë mirv në këto kohëra.

“Me Hanën , vikend me familje! Vikend të këndshēm për të gjith juve, dhe ua ruajt Zoti familjet nga kjo periudhē me të cilën po perballemi. Me dashuri dhe respekt, Labi Kosovë e Shqipërisë.”, shkroi ai.


Flash Lajme

Më të lexuarat