Këtë muaj publikohet albumi i ri i Tunës, për të cilin këngëtarja ka kohë që po punon.

Përmes një fotografie të postuar në Instagram, artistja zbuloi shtatët titujt e këngëve dhe dy bashkëpunimet e reja.


Tuna, ka vendosur të realizojë duet me Yll Limanin dhe ta rikthejë në skenë pas shumë vitesh pa projekte, Armend Rexhepagiqin.

“Shume gjate kom enderru me pas nje album si ky. Me ne fund. Mars 2019”, ka shkruar këngëtarja.

View this post on Instagram

Shume gjate kom enderru me pas nje album si ky. Me ne fund ❤️ Mars 2019

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on


Flash Lajme

Më të lexuarat