Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana, janë prindër të 3 fëmijëve, Artit, Bunës dhe Erës.

Burime për revistën Class bëjtë të ditur që çifti i njohur janë në pritje të fëmijës së tyre të katërt.

Nuk dihen detaje të tjera në lidhje me foshnjën, që së shpejti pritet të vijë në jetë.

Ende nuk ka pasur një reagim nga Ermali dhe Ariana në lidhje me lajmin e ëmbël të shtatzënisë./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat