Këngëtarja Fifi, nuk do të mund të këndojë në Londër
Këngëtarja ferizajse ka mbetur pa kënduar në Londër për shkak se nuk është pajisur me vizë nga Ambasada e Britanisë në Prishtinë.

“Shqiptarët e mi të dashtun në Londër me keqardhje dua të ju lajmërojë që me 8 mars nuk do jem në Londër.. Fatkeqësisht viza më është refuzuar dhe nuk mund të vij këtë kohë. Më vjen keq gratë e mia të bukura”, ka shkruar Fifi në InstaStory.


Flash Lajme

Më të lexuarat