Deri në çfarë pike një veshje mund të jetë seksi dhe provokuese? Kim Kardashian ngre shiritin dhe propozon një look që i lë shumë pak hapësirë imagjinatës.

Në Paris ajo është shfaqur me një komplet leopard, plotësisht trasperente, vetëm me disa detaje që mbulojnë pjesët intime.

Pa të brendshme dhe gjoksin që duket poshtë kompletit të stampuar animalier, ylli i Instagramit luan duke bërë panterën në dhomën e hotelit, dhe duke çmenduar fansat e shumtë në rrjetin social.


Flash Lajme

Më të lexuarat