Eksperti i humbjes së flokëve, Spencer Stevenson ka dhënë një përgjigje përfundimtare, për dyshimet se, babai i vërtetë i princit Harry është oficeri i ushtrisë britanike, James Hewitt i dashuri i princeshës së ndjerë Diana, dhe jo princi Charles.

Teoria e konspiracionit se, i dashuri i princeshës Diana është babai i vërtetë i Harry-it dhe jo princi Charles ka qenë një bombë për vite me radhë. Ky thashethem e ka kërcënuar princin Harry qysh në fëmijërinë e tij, pasi ai dhe James i kishin të dy flokët ngjyrë xhinxheri, informon dritare.net

Por princi Harry në të vërtetë është djali i princit Charles dhe jo Jamesit.

Rënia e flokëve të princit Harry i përgjigjet pyetjes së madhe mbi James Hewitt.

Spencer Stevenson, eksperti i humbjes së flokëve thotë se, Harry njësoj si Charles po i humbet flokët dhe kjo vjen nga gjenet.

Humbja e flokëve të princit është dyfishuar më shumë pas martesës me Meghan Marklen dhe kjo sipas ekspertit vjen edhe nga stresi, por kryesisht nga gjenet.dardania.com


Flash Lajme

Më të lexuarat