MaliqiKëngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, e ka publikuar mbrëmë si premierë në Radio Televizionin Shqiptar, video klipin e këngës “Ktheju Tokës”.Këtë vit ajo e fitoi vendin e parë në festivalin e TVSH-së dhe e përfaqëson gjatë muajit Maj, Shqipërinë në festivalin Europian të këngës.Klipi i ri i këngës është lansuar tashmë edhe në Youtube derisa në Klip këngëtarja shfaqet elegante e skenat e kësaj videoje, janë po aq dramatike sa është edhe kënga.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All