Së fundmi janë publikuar disa fotografi të reja nga xhirimet, ndërsa aktori amerikan është përshtatur shumë me këtë rol saqë nuk njihet.

Filmi me titull “Fonzo” është duke u xhiruar nga regjisori Josh Trank dhe po pritet me kërshëri nga dashamirët e filmit.

Për rolin e tij, Hardy është dashur të duket më i moshuar, ndërsa sa i përket veshjes, është dashur të përshtatet me kohën.

Në fotografitë e publikuara ndodhet edhe bashkaktorët tjerë të filmit, Jack Lowden dhe Neal Brennan. //

Lexo po ashtu:


Flash Lajme

Më të lexuarat