Promovimin e bëri përmes një koncerti recital të mbajtur në Filarmoninë e Shkupit, ku ka interpretuar ndër të tjerash ‘live’ të gjitha këngët e albumit të saj më të ri.

Këngëtarja thotë se po vazhdon ende të shijojë suksesin e këtij projekti, për të cilin shprehet se është një nga më të rëndësishmit në jetën e saj.

Lexo po ashtu:

Së fundmi, ajo publikoi në rrjetin social Instagram disa fotografi nga promovimi, ku shihej edhe duke dhënë me autografe albume për të pranishmit.

“Ende jam duke i procesuar mesazhet dhe telefonatat e atyre që dëgjuan live ForTunën… këtë roman të shkrirë në 7 kapituj. Me padurim pres që edhe ju të tjerët të më tregoni përshtypjet pasi ta “lexoni”. Do të gjeni veten në faqet e tij, ju garantoj… diku mes dorëzimit, përgjërimit, urrejtjes e dashurisë… do të gjeni edhe forcën për të falur… madje më së shumti veten. Vetëm nëse jeni gati të kuroheni. Ky album është kurë për zemrën e secilit që dashuroi… së paku një herë. Është epos për fortunat e një zemre… Fortunat tona le te jenë këngët më të bukura”, ka shkruar këngëtarja shkupjane në Instagram.

Përndryshe, albumi “Fortuna” gjendet në të gjitha platformat ‘online’ si dhe CD.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All