Moderatorja e njohur Elita Rudi, është bërë nënë për herë të parë para pak kohësh, me djalin e saj Zëri.

Pas kaq ditëve, sot Elita ka postuar një foto në Instagramin e saj zyrtar ku shihet në format trupore, mëse perfekte.

E veshur me ngjyrat pranverore, Elita është kombinuar me një palë pantollona të verdha dhe një bluzë të bardhë me pika të zeza, e cila i tregon pak barkun.

Edhe pse tashmë moderatorja është nënë, me këtë foto ka treguar se nuk ka ndryshuar asgjë dhe vazhdon të jetë e bukur si më parë./A.C/dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All