Këngëtarja shqiptare me famë botërore, kohët e fundit po qëndron në Tokio për shkak të të turneut të saj botëror ‘Phoenix’.

Rita Ora përveç imazheve dhe video nga performancat e ndryshme gjatë turneut, ka publikuar edhe një video gjatë përgatitjeve ku u shfaq vetëm me të brendshme, duke kërcyer para pasqyrës.

Tërheqëse dhe mjaft seksi Ora ka bërë lëvizje provokuese para pasqyrës./A.C/dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat