Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari ka uruar bashkëshortin e saj për ditën dedikuar baballarëve me një video.
Ajo ka hedhur një video të tij në llogarinë personale, Instagram ndërkohë që prezanton edhe një pjesë të shtëpisë luksoze, shkruan lajmi.net.

“Gëzuar festën babi Klodi”, ka shkruar ajo.

Vasjari po ashtu te Rudina zbuloi se shtëpia ku jeton aktualisht me Klodin dhe Khloen ishte menduar më herët si shtëpi pushimi, larg zhurmës së qytetit, me një pishinë në oborr dhe gjithë privatësinë për të cilën kanë nevojë.

Ndryshe, Zaimina është e martuar me biznesmenin shqiptar, Klodian Asllanin me të cilin ka edhe një vajzë. /Lajmi.net/


Flash Lajme

Më të lexuarat