Kim Kardashian pa dyshim shquhet si një prej personazheve më me influencë në showbiz.

(Foto: Michael Loccisano/Wire Image/Guliver)

Ajo është e ndjekur nga miliona fansa në rrjetin social Instagram, dhe çdo postim i saj bëhet i pëlqyer dhe shumë-komentuar.

Së fundmi, Kim ka bërë një ndryshim të ri në dukjen e saj të jashtme, duke pozuar me flokë të gjata deri te gjunjët e saj.

Foto: Kim Kardashian/Instagram

Ajo është dukur mjaft atraktive dhe provokuese veshur në të zeza, ndërsa ka vënë në pah linjat e saj.

Arsyeja e zgjatjes së flokëve të saj ka qenë promovimi i produkteve të reja të kozmetikës.

Foto: Kim Kardashian/Instagram


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All