Ndërsa gjatë një interviste e akuzoi për blerje klikimesh, këngëtari, Sabri Fejzullahu ka marrë një përgjigje nga Flori Mumajesi. Përmes një postimi në Instagram, Flori shkruan se, edhe mund t’i këtë blerë klikimet, sepse lekët nuk po ia merr këngëtarit.

Ai shton se, nuk ka qenë dhe nuk është shembulli i atyre që blejnë klikime në Youtube.

 “Ncncncnc ??‍♂️ pse be axha Sabri kapesh me mua? Edhe po t’i kem blerë s’t’i kam marrë ty paret! Pse be po mërzitesh kaq shumë? Pash mu mo be! Flori dhe kur tjerët kanë hongër ? I ka lonë me u ngi mirë se nuk kam qenë, nuk jam e as kam me qenë nanjherë  unë shembulli për blerje klikimesh!!! Kurrkujt si futem n’xhep e n’jetën e vet. Kur i bojnë vet shume klikime nuk ndihen veç fërkojnë gjoksin kishe jon artistë t’mdhenj, kur nuk i bojnë vetë e i bojnë tjerët merren me llafe.??‍♂️ nejse e vërtet klikimet edhe mund të blihen Axha Sabri po si me ia bo kur ta blejnë Karrierën? “,- shkruan Flori në Instagram./k.C/dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@iamflorimumajesi) on


Flash Lajme

Më të lexuarat