Mensur Safqiu nuk u arrestua, skena me policë ishte nga xhirimet e një filmi
Autori: Lajmi.net Entertainment, ShowBiz16:59, 23 March 2019

Në medie ka qarkulluar një lajm se aktori i njohur, Mensur Safqiu është arrestuar.


Mensur Safqiu në një video u pa duke u ndalur nga policia, shkruan lajmi.net.

Por, burime të lajmi.net mësojnë se aktori ishte duke xhiruar film dhe skena që u pa në video është pikëisht nga xhirimet.

Lidhur me videon që ka qarkulluar në medie, lajmi.net ka provuar të kontaktojë edhe me policinë, por kontakti me ta ka qenë i pamundur. /Lajmi.net/


Flash Lajme

Më të lexuarat