Largimi i Kejvinës nga “Xing me Ermalin” ka qenë një nga lajmet më të komentuara të ditëve të fundit.

Pas largimit të Kejvinës, kurioziteti i fundit ka qenë mbi velinën e re që do e zëvendësojë.

Velina e re quhet Belinda Dragoti dhe është një super modele.

Belinda ka konkurruar në disa kompeticione bukurie, ndër to edhe “Miss Universe” ku ishte një nga finalistet pretendente për kurorën e më të bukurës.

Bukuroshja shquhet për super linjat dhe fytyrën e embël. /albeu.com/

View this post on Instagram

Ju prezantojmë @belindadragoti . Velina e re e Xing me Ermalin. ???hëëë ju pëlqen?

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) onFlash Lajme

Më të lexuarat