Aktorja e njohur, Hilary Duff, përmes një video të publikuar në faqen e saj zyrtare në Instagram, ka ndarë një moment shumë personal dhe domethënës për jetën e saj.

Bëhet fjalë për momentin kur ka sjellë në jetë vajzën e saj, para pesë muajsh.

“U mendova gjatë nëse duhet ta ndaja këtë video për shkak se është krejtësisht personale… Ishte fantastike dhe njëkohësisht  tronditëse të përqafohesha me vajzën sapo e solla në jetë… Më pëlqen të mendoj që ajo në ato momente donte të më thoshte: Bravo mami, ia dole. Ne jemi skuadër dhe e bëmë bashkë këtë. Mami dhe motra ime ishin aty.”-shkruan Hilary./A.C/dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@hilaryduff) on


Flash Lajme

Më të lexuarat