Mbretëresha e Spanjës, Letizia, është në një vizitë zyrtare në Argjentinë, me bashkëshortin e saj, mbretin Felipe. Nga i gjithë takimi, ajo që mori vëmendjen ishte fustani i saj.

Mbretëresha zgjodhi një fustan magjepsës në mbrëmjen gala, në Buenos Aires, të hënën mbrëma.

Stili i saj i veshjes dhe flokët, këtë herë, ishin të frymëzuara nga stili i Meghan Markles. Dhe kjo ishte mëse e dukshme.

Fustani i saj, i  qëndisur e lule ari,  është dizajnuar nga Carolina Herrera, dhe kushton 6,436.32 £. Pra, Letizia ishte kombinuar aq bukur, sa për ta pasur zili./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 8


Flash Lajme

Më të lexuarat