Elvana e ka cilësuar si një eksperincë të vlefshme këtë bashkëpunim me Ermalin dhe është e lumtur që realizoi një film. Gjithashtu ka shtuar se “fakti që duhet të isha cift në këtë film me vëllain tim , Ermalin, sesi nuk më hëngri ajo mortja që unë duhet të të puthja ty.

Ndërsa Ermali ka zbuluar se çfarë e nisi atë të krijontë këtë film, dhe thotë se gjithcka nisi nga një darkë me Elvanën. /A.C/dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All