Ish “Miss Kosova”, Besa Gashi, është ndër ato bukuroshe që nuk harrohen. Kjo tregon se Besa e ka merituar çmimin, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja është mjaftë prezente në rrjete sociale, ku kohë pas kohe poston fotografi mjaftë atraktive.

Besa është bashkëshorte dhe nënë shumë e përkushtuar, ndërkaq format e saj fizike kanë mbetur ato të kohës së shpalljes miss.

Por, ajo nuk është e vetmja femër e pashme as brenda familjes së të shoqit, shkruan “Kosovarja”.

Ju njohim me kunatën e saj, me të cilën edhe ngjan shumë.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All