Ermal Mamaqi është një nga personazhe vip më popullor në vend. Ermalin e kemi parë që kur ka qenë një djalë i ri, në skenë dhe imazhi i tij na ka shoqëruar për vite me radhë, saqë ndryshimin që ka pësuar nuk e kemi vërejtur.

Por, këngëtarja Flaka Krelani na ktheu pas në kohë, duke publikuar një foto të Ermalit, kur ishte vetëm 18 vjeç, në vitin 2000.

“I gjeta këto foto te shtëpia dhe i pashë këta loqkomanat kur ishin në lulen e rinisë. Jalë, 2000.”, shkruan Flaka në krah të fotos./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat