Për këngëtaren XhensilaMyrtezaj sot është një ditë e veçantë.

Ajo feston ditëlindjen dhe kjo ditëlindje është e veçantë për këngëtaren pasi ajo e feston  për herë të parë si nëna e një vajze.

Për 26-vjetorin e lindjes sigurisht që Xhensila ka marrë shumë urime, por një ndër më të mirët do jetë ky i Kidës.

“Shumë urime për motrën time të mirë! Je personi më i mirë, me zemrën më të mirë që kam njohur ndonjëherë! Faleminderit motër për çdo gjë, të dua shumë! Edhe 100, me shëndet e të gjitha të mirat!”- shkruan Kida krahas fotos së dy këngëtareve dhe na tregoi edhe një herë raportin e mirë që kanë me njëra-tjetrën.

Image


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All